اخبار

فیروزه نادری شالی، مترون بیمارستان شفا تاکستان شد

1399/12/17 يكشنبه

آئین تودیع و معارفه مترون‌های سابق و جدید بیمارستان «شفا» تاکستان، روز 16 اسفند 99 با حضور فاطمه تیموری، مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی قزوین و دکتر مجید ستوده، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکستان برگزار شد. در این برنامه، فیروزه نادری شالی، بعنوان مترون جدید این مرکز درمانی معرفی شد و از زحمات و تلاش‌های مصطفی چترروز، قدردانی شد.

تیموری در این برنامه، با معرفی بیمارستان شفا بعنوان یک الگو در بین مراکز درمانی، اظهار کرد: موفقیت بیمارستان شفا مرهون همیاری و تعهد تمام کارکنان مجموعه است و مصطفی چترروز، مترون سابق، با بهره‌گیری از تجارب همکاران، به شایستگی از توان تمام مجموعه استفاده کرده است.

وی اظهار کرد که مدیریت خدمات پرستاری، نقش حساسی است، که به هیچ عنوان، مستقل از سایر نقش‌های بیمارستان نیست. تیموری تصریح کرد: کار گروهی، امری اساسی برای نیل به اهداف از پیش تعیین شده است.

دکتر مجید ستوده نیز با اشاره به رتبه‌ برتر بیمارستان شفا در سطح کشور در زمینه‌هایی مانند: زایمان طبیعی و بیماری یابی، با توجه به شایستگی‌های فیروزه نادری در تصدی این سِمت، نسبت به تداوم این توفیقات اظهار امیدواری کرد.

 
امتیاز دهی